Otrdiena, 11. maijs
Šodien sveicam: Milda, Karmena, Manfreds
Laika ziņas: Sigulda +23.9℃, D vējš 6.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Eiropas Digitālā nedēļa Siguldas novadā. Izglītojošs stāsts no grāmatas “CAPS un CIET jeb Vilks manipulators”

24. marts 20:00

No 22. līdz 26. martam norisināsies ikgadējā Eiropas Digitālā nedēļa Latvijā, kuras laikā Siguldas novadā uzsvars tiks likts uz drošību internetā, e-pakalpojumu izmantošanu, kā arī IT profesiju kā izaicinājumu.

Trešdien, 24. martā, plkst. 20.00 jau ierastajā pasaku ciklā kopā ar Laurenču sākumskolas direktoru Kristapu Zaļo sākumskolas klašu audzēkņiem un visām ģimenēm kopā sociālo tīklu vietnē “Facebook” Laurenču sākumskolas kontā būs iespēja klausīties izglītojošo stāstu no grāmatas “CAPS un CIET jeb Vilks manipulators”, kuras autore ir Solvita Denisa-Liepniece. Medijpratības grāmatā bērniem saprotamā valodā stāstīts par to, kā veidojas informatīvā vide un kā mācīties kritiski izvērtēt redzēto vai dzirdēto, tostarp internetā atrastos apgalvojumus tādās lapās, kas nav uzticami mediji, paturot prātā, ka ne viss ir tāds, kā tas izskatās. Grāmatā stāstīts, kā Vilks sagrozījis ierakstu Vikipēdijā un citādi manipulē ar informāciju.

Atgādinām, ka mūsu drošība internetā ir katra personīgā atbildība, tāpēc par piesardzības pasākumiem uzzini vairāk tīmekļa vietnē www.drossinternets.lv.

Plašāka informācija par Eiropas Digitālo nedēļu, kuru Latvijā no 22. līdz 26. martam organizē Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM), kā arī dažādi publiskie tiešsaistes pasākumi pieejami tīmekļa vietnē www.eprasmes.lv.

Pasākumi