Otrdiena, 11. maijs
Šodien sveicam: Milda, Karmena, Manfreds
Laika ziņas: Sigulda +23.5℃, D vējš 5.9 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Eiropas Digitālā nedēļa Siguldas novadā. Zīmējumu un karikatūru konkurss “Mana digitālā identitāte un drošība”

22. marts - 26. marts

No 22. līdz 26. martam norisināsies ikgadējā Eiropas Digitālā nedēļa Latvijā, kuras laikā Siguldas novadā uzsvars tiks likts uz drošību internetā, e-pakalpojumu izmantošanu, kā arī IT profesiju kā izaicinājumu. Visas nedēļas garumā norisināsies zīmējumu un karikatūru konkurss “Mana digitālā identitāte un drošība”.

Aktualizējot drošību tīmeklī, šajā gadā Siguldas novadā tiek izsludināts zīmējumu, fotogrāfiju vai karikatūru konkurss “Mana digitālā identitāte un drošība”, kuru organizē Siguldas Valsts ģimnāzija sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību. Lai piedalītos konkursā, līdz 26. martam uz e-pasta adresi it@svg.lv ir jāiesūta radošs darbs par savu interneta identitāti, kurā vērsta uzmanība uz drošības ievērošanu vai, gluži otrādi, tipiskākajiem pārkāpumiem, kuri tiek pieļauti, ikdienā izmantojot viedierīces. Pēc tam no 29. līdz 31. martam norisināsies darbu publiskā balsošana sociālo tīklu vietnē “Facebook” Siguldas Valsts ģimnāzijas kontā, un trīs darbu autori, kuri būs saņēmuši visvairāk “like”, iegūs balvas no Siguldas novada pašvaldības.

Konkursa noteikumi:

  • iesūti savu darbu JPG bildes formātā (tas var būt gan vizuāls, grafisks vai ar fotoaparātu vai telefonu nofotografēts), kuras faila nosaukums ir šāds, piemēram: janis kalnins_siguldas valsts gimnazija.jpg;
  • iesūti to līdz 26. marta plkst. 17.00 uz e-pasta adresi it@svg.lv. E-pasta logā norādi savu vārdu, uzvārdu, klasi un skolu, kurā Tu mācies – šī informācija nebūs publiski pieejama, bet tā kalpos kā iespēja ar Tevi sazināties, ja uzvarēsi radošajā konkursā;
  • no 29. līdz 31. martam sociālo tīklu vietnē “Facebook” Siguldas Valsts ģimnāzijas kontā balso par, Tavuprāt, labākajiem darbiem;
  • 1. aprīlī plkst. 15.00 sociālo tīklu vietnē “Facebook” Siguldas Valsts ģimnāzijas kontā tiks paziņoti 3 uzvarētāji un informācija par balvas saņemšanas iespējām.

Visas nedēļas garumā skolās notiks dažādi tiešsaistes pasākumi par tēmu drošība internetā, kā arī skolēni iepazīsies ar informācijas tehnoloģiju uzņēmumiem, to darbu ikdienā, ļaujot tuvāk iepazīt IT profesiju.

Atgādinām, ka mūsu drošība internetā ir katra personīgā atbildība, tāpēc par piesardzības pasākumiem uzzini vairāk tīmekļa vietnē www.drossinternets.lv.

Plašāka informācija par Eiropas Digitālo nedēļu, kuru Latvijā no 22. līdz 26. martam organizē Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM), kā arī dažādi publiskie tiešsaistes pasākumi pieejami tīmekļa vietnē www.eprasmes.lv.

 

Pasākumi