Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Trešdiena, 20. oktobris
Šodien sveicam: Leonīds, Leonīda
Laika ziņas: Sigulda +11.1℃, DR vējš 7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Grupas “Pienvedēja piedzīvojumi” koncerts Siguldas pils paviljonā

14. augusts 20.30

Grupa “Pienvedēja piedzīvojumi” pēc gandrīz gadu ilgušas dīkstāves atgriežas ar vairākiem koncertiem dažādās Latvijas pilsētās. Koncerts Siguldā notiks 14. augustā Siguldas pils paviljonā.

Koncerta laikā grupa izpildīs gan lielākos hitus, gan labākās dziesmas no jaunākā albuma “Nelaiks”, kas saņēmis arī Mūzikas ierakstu gada balvu “Zelta mikrofons” kā labākais rokmūzikas albums 2020. gadā.

Grupa “Pienvedēja piedzīvojumi”, kura savu darbību 90. gadu vidū sāka caur brīvības un entuziasma garšu notīm, paši izdodot savu pirmo mūziku kasetēs, šodien ir viena no kvalitatīvākajām un pieprasītākajām rokmūzikas grupām Latvijā.

Grupa dibināta 1994. gadā Sabilē un tās pamatsastāvs nav mainījies kopš grupas dibināšanas. Māris Žigats (vokāls, bass), Aldis Lunde (ģitāra) un Pēteris Lunde (sitamie instrumenti).

Vakara laikā no plkst. 20.00 par labu atmosfēru rūpēsies DJ Edgars Bercis un plkst. 20.30 uzstāsies grupa “Pienvedēja piedzīvojumi”. Ieeja koncertā no plkst. 19.30.

Pasākuma laikā būs iespēja izbaudīt vasaras garšas kafejnīcā “Pils dārzs” un saldējumnīcā “Siguldas saldējums”.

Pils kvartāla teritorijā varēs atrasties apmeklētāji, kas varēs uzrādīt derīgu Covid-19 vakcinācijas vai izslimošanas sertifikātu, kā arī personu apliecinošu dokumentu. Sertifikātu var lejupielādēt tīmekļa vietnē www.covid19sertifikats.lv.

Ieeja pasākumā – bez maksas.

Apmeklētāji aicinātu uz pasākumu ierasties savlaicīgi!

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Pasākumi