Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Trešdiena, 20. oktobris
Šodien sveicam: Leonīds, Leonīda
Laika ziņas: Sigulda +11.1℃, DR vējš 7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

“Dzeltenā dzeņa ordeņa biedrības” gleznošanas studijas darbu izstāde (pedagogs Elmārs Gaigalnieks) Krimuldas Tautas namā

16. augusts - 16. septembris

Krimuldas Tautas nama mazajā zālē apskatāma gleznošanas studijas “Dzeltenā Dzeņa Ordenis” darbu izstāde. Izstādes laikā 20. augustā no plkst. 18.00 līdz 20.00 gleznošanas studijas mākslinieki Ruta Riba, Elīna Kokare, Una Brosova, Fransuā Kalējs (Calay) un Elmārs Gaigalnieks aicina interesentus uz sarunu par mākslu un iespējām uzdrīkstēties noticēt savam talantam.

Izstāde Krimuldas Tautas namā apskatāma līdz 16. septembrim darbdienās no plkst. 9.00 līdz 17.00.

Studija darbojas kopš 1992. gada un to vada Turaidas mākslinieks Elmārs Gaigalnieks.

Ieeja izstādē – bez maksas.

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Pasākumi