Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Trešdiena, 20. oktobris
Šodien sveicam: Leonīds, Leonīda
Laika ziņas: Sigulda +11.1℃, DR vējš 7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Madara Gulbis un Bārbala Gulbe izstādē “Ieelpo, izelpo!” kultūras centrā “Siguldas devons”. Tikšanās ar māksliniecēm

14. augusts 15.00
 
Sestdien, 14. augustā, no plkst. 15.00 līdz 18.00 kultūras centrā “Siguldas devons” izstādē “Ieelpo, izelpo!” viesosies izstādes mākslinieces – Madara Gulbis un Bārbala Gulbe. Mākslas baudītāji varēs ne tikai satikt abas mākslinieces, bet varēs arī iepazīties ar grāmatu “Gulbja spārni”.

Izstāde “Ieelpo, izelpo!” kultūras centrā “Siguldas devons” ir apskatāma no 12. augusta. Mākslinieces ir māsas un, katrai pārstāvot dažādas vizuālās mākslas nozares, izstādē apskatāmie mākslas darbi papildina viens otru izstādes telpā, tādejādi veidojot jaunu, kopēju mākslas tēlu. Izstādē skatāmi stikla plastikas un glezniecības mākslas darbi.

Izstādes nosaukums “Ieelpo, izelpo!” norāda uz ritmiskumu, lietu kārtību, darbību un liek domāt par kustību, dzīvību, dzīvības prieku, tā sajūtu un vienotību ar pasauli. Ieelpa–izelpa ir kā meditācija, koncentrēšanās, paškoncentrēšanās, apzināšanās. Ieelpa un izelpa ir būtiska meditācijas tehnikās. To darot, ir jāvēro sava elpa, jākontrolē, jāvada tā. Mierīga elpa, mierīga sirds, mierīgs prāts.

Tikšanās laikā, 14. augustā no plkst. 15.00 līdz 18.00, ieeja izstādē bez maksas.

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Pasākumi