Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Trešdiena, 20. oktobris
Šodien sveicam: Leonīds, Leonīda
Laika ziņas: Sigulda +11.7℃, DR vējš 7.3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Izstāde “silTUms klātESošs” “Kafijas garāžā”

22. septembris - 09. oktobris

Izstāde “silTUms klātESošs” ir Mikus un Rotas Rotavotu kopdarbs, kurā ar Rotas roku rakstīti dzejoļi no Mikus dzejas krājuma ‘’silTUms klātESošs’’ ieņem lapas un piepilda telpu. Vārdi iemājo arī balsī latviešu, krievu un angļu mēlē, kas ir pavadījums noskaņai un atklāsmei, ka dzeja ir klātesoša gan kā iekšējs pārdzīvojums, kas reizēm ar vētras, reizēm saules spēku ienāk telpā iz cilvēka bezgalīgajām dzīlēm, gan kā, iz kāda dzīlēm nācis, ārējs mudinātājs apturēt laiku, lai ieklausoties, ielūkojoties vārdos un tēlos, ko tie nes, varētu sastapt paši sevi.

Izstāde apskatāma “Kafijas Garāžā” Krišjāņa Valdemāra ielas 3A iekšpagalmā. Darba laiks no trešdienas līdz svētdienai ir no plkst. 10.00 līdz 19.00. Izstāde aplūkojama līdz 9. oktobrim.

Izstāde tapusi ar Siguldas novada pašvaldības atbalstu.

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Pasākumi