Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Ceturtdiena, 26. maijs
Šodien sveicam: Edvards, Edvarts, Eduards, Varis
Laika ziņas: Sigulda +16.7℃, R vējš 4.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Marijas Naumovas Ziemassvētku koncerts “Gavilējiet zvaigznes” Kultūras centrā “Siguldas devons”

10. decembris 19.00

Ziemassvētku gaidīšanas laikā, 10. decembrī, plkst. 19.00 Kultūras centrā “Siguldas devons” gaidāms skaists un melodisks Marijas Naumovas koncerts Gavilējiet zvaigznes”, kas iezīmēs svētku noskaņu un ļaus sajust brīnumaino.

Koncertā skanēs gan Raimonda Paula, gan Nika Matvejeva labi zināmas un arī pavisam nedzirdētas kompozīcijas, kā arī Imanta Kalniņa, Jāņa Lūsēna, Ulda Marhilēviča, Ingus Feldmaņa dziesmas un dziesmas no mākslinieces Marijas Naumovas pēdējā albuma “Uz ilūziju tilta” un jaunas oriģinālkompozīcijas. Koncertā mūzicēs – Rolands Beļēvičs (taustiņi), Norberts Skraucis (bass), Ingus Feldmanis (ģitāra), Andris Buiķis (bungas), Līga Robežniece (balss), Jegors Kovaikovs (ģitāra).

Ziemassvētku koncerta tituldziesmu Gavilējiet zvaigznes” radījis Niks Matvejevs. Dziesma precīzi un brīnumaini iezīmē mums visiem tik neaizmirstamo, pārmaiņu laiku, kas licis aizdomāties un vairāk kā citkārt raudzīties zvaigznēs, lūgt un lūgties, meklēt, cerēt un mīlēt.

Koncerta Gavilējiet zvaigznes” ilgums – 90 minūtēs un plānots vienā daļā bez pārtraukumiem.

Biļetes cena – 16–25 eiro,Siguldas novada ID karšu īpašniekiem 20% atlaide.

Biļetes uz koncertu iespējams iegādāties “Biļešu Paradīzes” kasēs vai tiešsaistē.

Ieeja koncertā apmeklētājiem, kas ir veikuši pilnu vakcinācijas kursu, uzrādot derīgu Covid-19 vakcinācijas vai izslimošanas sertifikātu, kas apliecina, ka persona pārslimojusi Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā. Koncerta laikā jānēsā FFP2 maskas. Atgādinām, ka uz pasākumu obligāti jāņem līdzi arī personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte), lai varētu apliecināt sertifikāta atbilstību.

Pasākumi