Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Trešdiena, 26. janvāris
Šodien sveicam: Ansis, Agnis, Agneta
Laika ziņas: Sigulda -7.2℃, D vējš 1.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Izstāde “#S!mtiemsajūtu” Siguldas dzelzceļa stacijas laukuma koprades laboratorijās

20. novembris - 02. decembris

Siguldas dzelzceļa stacijas laukuma koprades laboratorijās no 20. novembra līdz 2. decembrim būs skatāmas jaunas ekspozīcijas izstādē “#S!mtiemsajūtu”. Iedvesmojoties no latviešu tautas un autorpasakām, ekspozīcijās atspoguļotas četras pasakās paustās vertības – piedošana, mīlestība, brīnums un vēlēšanās. 

Ekspozīciju izveidē iesaistījušies Alberta koledžas Pasākumu producēšanas programmas 1. kursa studenti sadarbībā ar mākslinieci Ivetu Bamberi. Ierosmei izmantotās pasakas – Zane Nuts “Klusā karaļvalsts”, “Laima izpilda vēlēšanās”, “Brīnumu meklētāja” un “Pasaka par piedošanu”

Interesenti aicināti apmeklēt koprades laboratorijas, lai izzinātu, sajustu un iesaistītos – uzrakstītu savu sajūtu par to, ko nozīmē būt pašam, doties brīnumu ceļā, meklējot apslēpto brīnumu – un kļūtu par sajūtu veidotāju, kopīgi radot  #Simtiemsajūtu un daloties ar emocijām un mirkļiem, kas gūtas koprades laboratorijās.  

Tāpat iedzīvotāji ir aicināti uzņemt foto vai video un, lietojot mirkļa birku #Simtiemsajūtu, ievieto sociālo tīklu vietnēs  Instagram vai Facebook. Ikviens, kas no 20. novembra līdz 1. decembrim būs dalījies ar iespaidiem, piedalīsies izlozē, kas notiks 5. decembrī.

Pasākumi