×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 10. augusts
Šodien sveicam: Brencis, Audris, Inuta
Laika ziņas: Sigulda +13.7℃, Z vējš 1.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Mālpils Mūzikas un mākslas skolas audzēkņu darbu izstāde “MMMM” Mālpils bibliotēkā

15. novembris - 30. decembris

Līdz 30. decembrim pagarināts Mālpils Mūzikas un mākslas skolas audzēkņu darbu izstādes “MMMM” apskates laiks Mālpils bibliotēkā. Izstāde sniedz nelielu atskatu par pērnā gada klātienes mācībās paveikto un iedvesmo jaunajam mācību gadam.

Izstādē redzami mākslas darbi, kas izstrādāti dažādās tehnikās – pasteļu gleznojumi, māla figūriņas, kā arī darbi par tēmu “No kā es visvairāk baidos”, kas izpildīti mozaīkas tehnikā. Darbu autori ir audzēkņi no 3. līdz 7. kursam, taču jaunākais mākslinieks ir sešgadnieks, kurš vēl apmeklē bērnudārzu.

Interesenti izstādi var aplūkot Mālpils bibliotēkas darba laikā: pirmdienās un ceturtdienās no plkst. 9.00 līdz 19.00, otrdienās un piektdienās no plkst. 9.00 līdz 18.00, bet trešdienās no plkst. 14.00 līdz 18.00. Nedēļas nogalēs bibliotēka slēgta.

Pasākumi