×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Piektdiena, 9. jūnijs
Šodien sveicam: Ligita, Gita
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Mālpils Mūzikas un mākslas skolas audzēkņu darbu izstāde “MMMM” Mālpils bibliotēkā

15. novembris - 30. decembris

Līdz 30. decembrim pagarināts Mālpils Mūzikas un mākslas skolas audzēkņu darbu izstādes “MMMM” apskates laiks Mālpils bibliotēkā. Izstāde sniedz nelielu atskatu par pērnā gada klātienes mācībās paveikto un iedvesmo jaunajam mācību gadam.

Izstādē redzami mākslas darbi, kas izstrādāti dažādās tehnikās – pasteļu gleznojumi, māla figūriņas, kā arī darbi par tēmu “No kā es visvairāk baidos”, kas izpildīti mozaīkas tehnikā. Darbu autori ir audzēkņi no 3. līdz 7. kursam, taču jaunākais mākslinieks ir sešgadnieks, kurš vēl apmeklē bērnudārzu.

Interesenti izstādi var aplūkot Mālpils bibliotēkas darba laikā: pirmdienās un ceturtdienās no plkst. 9.00 līdz 19.00, otrdienās un piektdienās no plkst. 9.00 līdz 18.00, bet trešdienās no plkst. 14.00 līdz 18.00. Nedēļas nogalēs bibliotēka slēgta.

Pasākumi