×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Trešdiena, 7. jūnijs
Šodien sveicam: Gaida, Arnis, Arno
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Elzas Rozentāles un Kaspara Zemīša Ziemassvētku koncerts Lēdurgas Kultūras namā

26. decembris 12.00

Otrajos Ziemassvētkos, 26. decembrī, plkst. 12.00 Lēdurgas Kultūras namā izskanēs svētku koncerts, kurā piedalīsies dziedātāja Elza Rozentāle un ģitārists Kaspars Zemītis, kuri kā duets koncertu apmeklētājus priecē kopš pērnā gada pavasara.

Koncertā Lēdurgas Kultūras namā iekļauti šī laika noskaņai un sajūtām atbilstoši skaņdarbi – dažādu tautu Ziemassvētku dziesmas, tautā iecienītu latviešu komponistu Mārtiņa Brauna, Imanta Kalniņa un citu dziesmas, kā arī mākslinieku oriģināldarbi.

Ieejas maksa koncertā ir 5 eiro, arSiguldas novada ID karti – 4 eiro.

Biļetes var iegādāties līdz 20. decembrim, zvanot vai rakstot uz tālruņa numuru 29166140.

Koncerta apmeklētājiem jāuzrāda sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts, kurš apliecina, ka apmeklētājs ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu pret Covid-19 vai pārslimojis Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā, un personu apliecinošu dokuments (pase vai ID karte). Koncerta laikā jālieto sejas maska.

Pasākumi