Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Ceturtdiena, 26. maijs
Šodien sveicam: Edvards, Edvarts, Eduards, Varis
Laika ziņas: Sigulda +15.7℃, R vējš 5 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Akcija “Sajūtu pietura: Allažu Tautas nams” Allažu Tautas namā

17. decembris - 23. decembris

Ziemassvētku gaidīšanas laikā Allažu Tautas namā būs iespēja atgriezties bērnībā, sapņot un būt kopā ar saviem mīļajiem. Laikā no 17. līdz 23. decembrim aicinām paviesoties Allažu Tautas namā, lai kopā uzburtu svētku prieku.

Īpaša svētku noskaņa, allažnieku sveicieni stāstos, dzejā, tautasdziesmās un ticējumos. Iespēja pacienāties ar piparkūkām un siltu tēju! Ikviens ir aicināts kopā veidot svētku sienu, pievienojot tai mājās izgatavotu vai tautas namā veidotu dekoru.

Kad Tu pēdējo reizi esi uzrakstījis īstu ar roku rakstītu vēstuli? Arī tāda iespēja būs! Ikviens varēs uzrakstīt un nosūtīt arī pastkarti kādam tuviniekam vai draugam, kā arī uzrakstīt savu “PALDIES” 2021. gadam.

Īsta svētku prieka radīšanai varēs arī muzicēt vai kā citādi iepriecināt ikvienu klātesošo.

Allažu Tautas nams no 17. līdz 23. decembrim būs atvērts apmeklētājiem no plkst. 14.00 līdz 20.00.

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Pasākumi