Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 28. maijs
Šodien sveicam: Vilis, Vilhelms
Laika ziņas: Sigulda +7.8℃, D vējš 2.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Biedrības “SDK “Zīle”” sporta deju turnīrs “Veltījums Felicitai Ertnerei” Siguldas pagasta Kultūras namā

8. janvāris

8. janvārī Siguldas pagasta Kultūras namā norisināsies deju meistarklases un sporta deju koncerts “Kustība. Veltījums Felicitai Ertnerei”.

Janvāris Siguldas pagasta Kultūras namā aizrit Felicitas Ertneres vārdā. 8. janvārī Siguldas pagasta Kultūras nams sadarbībā ar sporta deju klubu “Zīle” aicina izzināt kustību caur dažādām deju meistarklasēm (dalībnieku skaits tajās ir ierobežots, tādēļ iepriekš jāpiesakās, zvanot uz tālruņa numuru 29265335 Ivetai Zīlei):

  • plkst. 12.00 zumbas meistarklase,
  • plkst. 13.30 salsas dejas meistarklase,
  • plkst. 15.00 balles deju meistarklase.

Savukārt plkst. 18.00 notiks biedrības “Sporta deju klubs “Zīle”” sporta deju koncerts.

Felicita Ertnere ir dzimusi Siguldas pagasta “Spriguļu” mājās, vienā no sava laika inteliģentākajām un sabiedriski aktīvākajām dzimtām Siguldā. Felicita Ertnere 30 gadus strādājusi kā kustību konsultante Dailes teātrī Eduarda Smiļģa laikā.

Meistarklases un koncertu varēs apmeklēt personas, kuras uzrādīs derīgu izslimošanas (pēdējo 6 mēnešu laikā) vai vakcinācijas pret Covid-19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu (pase vai ID karte). Koncerta laikā ir jālieto sejas maskas.

Biļetes uz koncertu iespējams iegādāties stundu pirms koncerta Siguldas pagasta Kultūras namā, Zinātnes ielā 7B. Biļetes cena 2,50 eiro,Siguldas novada ID kartes īpašniekiem biļešu cena 2 eiro.
 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Pasākumi