×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Svētdiena, 25. septembris
Šodien sveicam: Rodrigo, Rauls
Laika ziņas: Sigulda +4.2℃, Z vējš 1.3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Tikšanās ar izstādes “Pelēkās vielas” mākslinieci Signi Vanadziņu kultūras centrā “Siguldas devons”

15. janvāris 14.00

Sestdien, 15. janvārī, plkst. 14.00 kultūras centrā “Siguldas devons” notiks tikšanās ar gleznotāju Signi Vanadziņu. Satikšanās ar mākslinieci noritēs izstādes “Pelēkās vielas” laikā, kas interesentiem apskatei pieejama vēl tikai šonedēļ, un tās laikā gaidāmas sarunas par izstādes tapšanas procesu, mākslu un dzīvi. Lai apmeklētu tikšanos, nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, rakstot uz e-pasta adresi kultura@sigulda.lv.

Izstāde “Pelēkās vielas” kultūras centra “Siguldas devons” zālē “Silva” apskatāma darbdienās no plkst. 11.00 līdz plkst. 18.00 un sestdienās no plkst. 10.00 līdz plkst. 16.00. Ieeja izstādē bez maksas.

Māksliniece Signe Vanadziņa ir dzimusi Cēsīs, mācījusies Monumentālās glezniecības meistardarbnīcā pie profesora Induļa Zariņa un 1997. gadā ieguvusi mākslas maģistra grādu Latvijas Mākslas akadēmijā. Kopš 1997. gada Signe ir Latvijas Mākslinieku savienības biedre. Tāpat gleznotāja piedalījusies vairāk nekā 45 grupu izstādēs Latvijā un ārzemēs, šī būs 29. mākslinieces personālizstāde. Mākslinieces darbi ir muzeju krājumos un privātkolekcijās Itālijā, ASV, Kanādā, Vācijā, Norvēģijā un citviet. Šis gleznu cikls ir apcerīguma un noskaņu pilns, spītējot mākslinieces košo krāsu salikumiem un enerģisko līniju uzplaiksnījumiem. Gleznas ir kļuvušas abstraktākas, vairāk uz iekšu vērstas un rosina iedziļināties sevī, savās izjūtās.

Izstādi un tikšanos ar mākslinieci varēs apmeklēt personas, kuras varēs uzrādīt derīgu izslimošanas (pēdējo 6 mēnešu laikā) vai vakcinācijas sertifikātu pret Covid-19 un personu apliecinošu dokumentu (pase vai ID karte). Pasākuma laikā apmeklētējiem ir jālieto sejas maskas.

Izstāde “Pelēkās vielas” tapusi ar AKKA/LAA stipendijas atbalstu.

Pasākumi