×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Svētdiena, 25. septembris
Šodien sveicam: Rodrigo, Rauls
Laika ziņas: Sigulda +3.5℃, Z vējš 1.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Audiovizuāla izstāde par barikāžu laiku pie Lēdurgas Kultūras nama

13. janvāris - 22. janvāris

No 13. janvāra pie Lēdurgas Kultūras nama atradīsies īpašs autobuss, kurā iekārtota audiovizuāla izstāde, kas vēstīs par barikāžu laika notikumiem 1991. gadā, kad Baltijas iedzīvotāji iestājās par savu valstu brīvību. Ekspozīcijā būs skatāmi gan dažādi Lēdurgas bibliotēkas sagatavotie materiāli, gan video, tostarp pirms dažiem gadiem Vidzemes Augstskolas atmiņu studijā filmētie stāsti, kuros piedalījās arī vairāki lēdurdzieši.

Tāpat ekspozīcija ļaus iepazīt nesen tapušus stāstus jeb sarunas par piedzīvoto. Ar tā laika notikumiem un atmiņām dalīties atsaucās lēdurdzieši Karolis Treijs, Juris Bernards, Vilhelms Ločmelis, Modris Motte, Juris Špērs, Andris Šemets, Anita un Andris Miķelsoni, Olga Juhņeviča, kā arī vidrižnieks Juris Žūriņš. Sarunas ar stāstniekiem iemūžinājis Mareks Motte.

Izstādes autobuss būs atvērts interesentiem līdz 22. janvārim katru dienu no plkst. 13.00 līdz 15.00. Citā laikā to iespējams apskatīt, iepriekš piesakoties un zvanot uz tālruņa numuru 29166140.

Sagatavotie video būs skatāmi arī interneta vidē – Lēdurgas Kultūras nama Facebook lapā un Youtube kanālā. Savukārt 20. janvārī, barikāžu atceres dienā, autobuss būs atvērts visu dienu.

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Pasākumi