×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Svētdiena, 25. septembris
Šodien sveicam: Rodrigo, Rauls
Laika ziņas: Sigulda +6.1℃, Z vējš 1.9 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Jura Fjodorova fotoizstāde “Iedvesmu krasti” Siguldas dzelzceļa stacijas laukuma koprades laboratorijās

14. janvāris - 22. februāris

Arī šogad Siguldas dzelzceļa stacijas laukumā turpina darboties koprades laboratorijas, īstenojot virsmērķi #darisavupilsētu. Gada pirmajā pusē koprades labratoroijas iepazīstinās ar jaunajiem talanti, kā arī profesionāliem māksliniekiem. Šī gada pirmā ekspozīcija atklāj Jura Fjodorova talantu, kas atspoguļots fotoizstādē “Iedvesmu krasti”.

Juris Fjodorovs ir kultūras centra “Siguldas devons” skatuves darbinieks, lielisks kolēģis un, kā liecina ekspozīcijas darbi, arī aizrautīgs fotogrāfs. Fotogrāfijas tapušas pēdējo 30 gadu laikā, no mīļākajām vietām ceļojumos un tepat Latvijā.

Koprades laboratoriju ekspozīcija Siguldas stacijas laukumā ir apskatāma katru dienu. Fotoizstāde “Iedvesmas krasti” apskatāma līdz 22. februārim.

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Pasākumi