×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Piektdiena, 30. septembris
Šodien sveicam: Elma, Menarda, Elna
Laika ziņas: Sigulda +11.5℃, DR vējš 2.5 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Radošo meistarklašu darbu izstāde Krimuldas Tautas namā

17. janvāris - 28. februāris

Krimuldas Tautas nama mazajā zālē no 17. janvāra līdz februāra beigām pieejama jauna izstāde, kur skatāmi radošo meistarklašu projekta “Jaunas prasmes, dod jaunas iespējas” dalībnieku realizētie darbi.

Projektu organizē biedrība “Kultūra, Vide, Sabiedrība” ar mērķi, aktivizēt, iedrošināt vietējos iedzīvotājus pamēģināt jaunas brīvā laika nodarbes, prasmes un iemaņas savas dzīves kvalitātes uzlabošanai.

Izstādē apskatāmi darbi, kas tapuši 2021. gada laikā gleznošanas meistarklasēs pie Bārbalas Gulbes, kā arī izšūšanas ar šujmašīnām un rokdarbu meistarklasēs pie Ingunas Ojeres. Projekta divas meistarklases – “Izšūšana ar šujmašīnām” un “Rokdarbi” notika pērnā gada beigās Inciema bibliotēkā. Izšūšanā jaunās prasmes jau apguvušas dalībnieces no Inciema, Lēdurgas un Turaidas. Gleznošanas meistarklases notika Krimuldas Tautas namā, kur piedalījās dalībnieki no Raganas, Lēdurgas, Sējas un Cēsīm.

Izšūšanas meistarklases projekta iedvesmotas un iedrošinātas četras dāmas jau nopirkušas savas šujmašīnas, divas uzsākušas kopīgu biznesu, trīs – jaunās prasmes veiksmīgi iekļāvušas jau esošos biznesa projektos. Projektā iesaistījušies arī jaunieši, kas labprāt pievienojas un palīdz mammām veido savus projektus, atbalsta tehnoloģiju jautājumos, veidojot digitālo dizainu. Pamēģinot un iepazīstot, tiek rastas jaunas atklāsmes gan par sevi, gan savu vietu pasaulē. Tādēļ projekta organizatori priecājas par ikvienu, kurš atbalsta savējos jaunu prasmju iegūšanā, attīstot savu iekšējo potenciālu.

Plašāk par meistarklasēm un to nodarbību procesu var apskatīties biedrības meistarklašu tīmekļa vietnē šeit un šeit.

Izstāde apskatei pieejama Krimuldas Tautas namā, Parka ielā 1, Raganā, Krimuldas pagastā. Izstādi iespējams apskatīties “zaļajā režīmā”, uzrādot sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, pirmdienās un ceturtdienās no plkst. 9.00 līdz 17.45, otrdienās un trešdienās no plkst. 9.00 līdz 17.00, piektdienās no plkst. 9.00 līdz 13.30.

Biedrības “Kultūra. Vide. Sabiedrība” projektu “Jaunas prasmes dod jaunas iespējas” (Nr. 19-04-AL32-A019.2202-000004) atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests, kā arī pašvaldība.

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās

Pasākumi