×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Svētdiena, 25. septembris
Šodien sveicam: Rodrigo, Rauls
Laika ziņas: Sigulda +4.2℃, Z vējš 1.3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Tikšanās ar rakstnieci Laimu Kotu Anšlava Eglīša lasītavā, Inciemā

24. janvāris 16.00

24. janvārī plkst. 16.00 Anšlava Eglīša lasītavā, Inciemā, norisināsies literārā pēcpusdiena un tikšanās ar rakstnieci Laimu Kotu, kuras romāns “Cilvēks ar zilo putnu” ir par latviešu rakstnieka, dramaturga un gleznotāja Anšlava Eglīša un viņa sievas gleznotājas Veronikas Janelsiņas piedzīvoto piecos trimdas gados Dienvidvācijā.

Laima Kota ir desmit grāmatu autore, kura stāstus sākusi publicēt 1993. gadā, bet popularitāti ieguvusi ar pirmo romānu “Šampinjonu derība” (2002), par kuru saņēmusi Literatūras gada balvu. Atzinību guvuši arī citi Laimas Kotas darbi: trilleris “Cilpa” (2003), biogrāfiskie romāni “Mīla. Benjamiņa” (2005) un “Brālibrāli. Balsu burvji brāļi Kokari” (2009), kā arī grāmata bērniem “Matilde un Terēze jeb kā būt te, tur un citur” (2013) un sērijā “Mēs. Latvija, XX gadsimts” izdotais romāns “Istaba” (2016).

Lai apmeklētu tikšanos, nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, zvanot uz tālruņa numuru 26752873 vai rakstot uz e-pasta adresi anslavs@sigulda.lv. Vietu skaits ierobežots!

Tikšanos varēs apmeklēt personas, kuras varēs uzrādīt derīgu izslimošanas (pēdējo 6 mēnešu laikā) vai vakcinācijas sertifikātu pret Covid-19 un personu apliecinošu dokumentu (pase vai ID karte). Pasākuma laikā apmeklētājiem ir jālieto sejas maskas.

Pasākumi