×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 6. jūlijs
Šodien sveicam: Anrijs, Arkādijs
Laika ziņas: Sigulda +12.9℃, DR vējš 2.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Izstāde “Skulmju zīmē”. Džemma Skulme, Otto Skulme un Juris Dimiters Mālpils Kultūras centrā

20. marts - 12. maijs

Tuvojoties Valentīna Skulmes dzimšanas dienai un “Skulmju” mājas sezonas atklāšanai, no 20. marta Mālpils Kultūras centrā būs skatāma Valentīna Skulmes 100 gadu jubilejai veltītā ekspozīcija “Skulmju zīmē”. Izstāde ir viens no notikumiem, ar kuriem Mālpilī un Mālpils Kultūras centrā tiks uzsākti Skulmju dzimtai veltītie pasākumi, kuru galvenā norise gaidāma 22. un 23. aprīlī, kad ikviens aicināts apmeklēt koncertuzvedumu “Valentīns Skulme 100 vēstulēs”.

Izstāde tapusi sadarbībā ar mākslas mecenātiem – Zuzānu ģimeni –, kuri Mālpils Kultūras centram no savas kolekcijas deponējuši septiņas Otto Skulmes ainavas, un Artūru Dimiteru, kurš izstādei atvēlējis Džemmas un Martas Skulmes darbus.

Izstāde Mālpils Kultūras centrā būs skatāma līdz 12. maijam.

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

 

Pasākumi