×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 4. jūlijs
Šodien sveicam: Ulvis, Uldis, Sandis, Sandijs
Laika ziņas: Sigulda +13.4℃, ZA vējš 1.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Radoša darbnīca bērniem “Uzzīmē grāmatiņu” ar grāmatu mākslinieci Elīnu Brasliņu kultūras centrā “Siguldas devons”

14. maijs 11.00

14. maijā plkst. 11.00 aicinām apmeklēt radošo darbnīcu bērniem “Uzzīmē grāmatiņu” ar grāmatu mākslinieci Elīnu Brasliņu. Apmeklējot kultūras centru “Siguldas devons”, zīmējot, līmējot, krāsojot un griežot, katram būs iespēja tikt pie savas personīgās grāmatiņas.

Darbnīca piemērota bērniem vecumā no 3 līdz 9 gadiem, tomēr aicināts ir ikviens interesents.

Elīna Brasliņa ir bērnu grāmatu ilustratore un animācijas filmu māksliniece, uzzīmējusi ap trīsdesmit grāmatu un šobrīd strādā pie otrās pilnmetrāžas multfilmas. Vairākkārt, tostarp šogad, nominēta “Zelta ābeles” balvai, četrreiz to arī saņēmusi.

Pieteikšanās norit, rakstot uz e-pasta adresi kultura@sigulda.lv. Pieteikumā lūdzam norādīt dalībnieku skaitu un vecumu. Vietu skaits ir ierobežots!

Dalības maksa radošajā darbnīcā – 2 eiro.

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Pasākumi