×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 6. jūlijs
Šodien sveicam: Anrijs, Arkādijs
Laika ziņas: Sigulda +12.2℃, DR vējš 2.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Muzeju nakts Skulmju dzimtas mājā

14. maijs 19.00

14. maijā muzeji visā Latvijā, tostarp Siguldas novadā, aicina uz Muzeju nakti. Lai kopīgi baudītu izstādes, šaha turnīru un dotos ekskursijās, kā arī gūtu jaunu pieredzi un atkalsatikšanās prieku, apmeklētājus gaidīs Anšlava Eglīša ekspozīcija, Skulmju dzimtas mājas, Veco datoru muzejs un Imanta Ziedoņa muzejs.

Skulmju dzimtas mājas (“Skulmes”, Mālpils pagasts) no plkst. 19.00 līdz 21.00 piedāvās doties ekspozīcijas un izstādes “Valentīns Skulme teātrī, kino un Mālpilī” apskatē, tāpat būs iespēja piedalīties romantisko vēstuļu darbnīcā un noskaidrot Skulmju dzimtas noslēpumus, kas tiks atklāti vakara gaitā. No plkst. 21.00 līdz pusnaktij Skulmju mājas aicina uz brīvdabas kino vakaru. Kino vakars norisināsies ārtelpā, tādēļ apmeklētāji aicināti saģērbties atbilstoši laikapstākļiem un ņemt līdzi siltus pledus.

Informācija par citām Muzeja nakts norisēm Siguldas novadā apskatāma šeit.

Muzeju nakts tradīcija aizsākusies 1999. gadā Francijā, tās mērķis ir iepazīstināt ar muzejiem arī tos iedzīvotājus, kuri ikdienā muzejus neapmeklē. Šogad Muzeju nakts Latvijā norisināsies 18. reizi.

Pasākumi