×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Ceturtdiena, 21. septembris
Šodien sveicam: Modris, Matīss, Mariss
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Tematiskā izstāde “Rīgas porcelāns”. 30.–90. gadu porcelāna izstrādājumi no Daces Saulītes privātās kolekcijas Allažu bibliotēkā

6. maijs - 30. jūnijs

Līdz 30. jūnijam Allažu bibliotēkā skatāma tematiskā izstāde “Rīgas porcelāns”, kurā apskatāmi 30.–90. gadu porcelāna izstrādājumi no Daces Saulītes privātās kolekcijas.

Dace Saulīte ir Allažu pamatskolas pirmskolas izglītības grupu skolotāja, kura savas Rīgas porcelāna pētnieka un kolekcionāra gaitas sāka apmēram pirms septiņiem gadiem, kad savai mantojumā atstātajai servīzei sociālo tīklu vietnēs meklēja nosaukumu un iepazinās ar Mārtiņu Batragu, kurš kļuva par D. Saulītes padomdevēju un skolotāju.

Izstādē Allažu bibliotēkā ir izmantota arī Mārtiņa Batraga informācija par Rīgas porcelānu un fotogrāfijas.

Iepriekš piesakot apmeklējumu, varēs dzirdēt arī pašas kolekcionāres stāstījumu. Pieteikt apmeklējumu, zvanot uz tālruņa numuru 67970289.

Pasākumi