×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 15. augusts
Šodien sveicam: Zenta, Dzelde, Zelda
Laika ziņas: Sigulda +29.4℃, DA vējš 3.9 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Tematiskā izstāde “Rīgas porcelāns”. 30.–90. gadu porcelāna izstrādājumi no Daces Saulītes privātās kolekcijas Allažu bibliotēkā

6. maijs - 30. jūnijs

Līdz 30. jūnijam Allažu bibliotēkā skatāma tematiskā izstāde “Rīgas porcelāns”, kurā apskatāmi 30.–90. gadu porcelāna izstrādājumi no Daces Saulītes privātās kolekcijas.

Dace Saulīte ir Allažu pamatskolas pirmskolas izglītības grupu skolotāja, kura savas Rīgas porcelāna pētnieka un kolekcionāra gaitas sāka apmēram pirms septiņiem gadiem, kad savai mantojumā atstātajai servīzei sociālo tīklu vietnēs meklēja nosaukumu un iepazinās ar Mārtiņu Batragu, kurš kļuva par D. Saulītes padomdevēju un skolotāju.

Izstādē Allažu bibliotēkā ir izmantota arī Mārtiņa Batraga informācija par Rīgas porcelānu un fotogrāfijas.

Iepriekš piesakot apmeklējumu, varēs dzirdēt arī pašas kolekcionāres stāstījumu. Pieteikt apmeklējumu, zvanot uz tālruņa numuru 67970289.

Pasākumi