×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Ceturtdiena, 7. jūlijs
Šodien sveicam: Alda, Maruta
Laika ziņas: Sigulda +11.4℃, DR vējš 1.6 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Vizuālās mākslas konkursa “Manas mīļākās grāmatas ilustrācija” darbu izstāde Siguldas novada Jaunrades centrā

21. aprīlis - 12. maijs

Līdz 12. maijam Siguldas novada Jaunrades centrā skatāma vizuālās mākslas konkursa “Manas mīļākās grāmatas ilustrācija” izstāde, kurā eksponēti konkursā iesniegtie darbi. Konkursā piedalījās audzēkņi no Siguldas pilsētas vidusskolas, Mālpils Mūzikas un mākslas skolas, mākslu skolas “Baltais flīģelis” un Siguldas novada Jaunrades centra. Konkursa žūrijas vērtēšanai tika iesniegtas 28 ilustrācijas.

Vizuālās mākslas konkurss tika veidots ar mērķi rosināt skolēnus lasīt un radīt pašiem grāmatu ilustrācijas, kā arī veicināt radošo spēju attīstību, izteikt savas domas ar vizuālās mākslas izteiksmes līdzekļiem. 

 

Pasākumi