×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Ceturtdiena, 7. jūlijs
Šodien sveicam: Alda, Maruta
Laika ziņas: Sigulda +11.4℃, DR vējš 1.6 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

6. Siguldas novada skolēnu šaha sacensības Siguldas pagasta Kultūras namā

14. maijs 11.30

14. maijā Siguldas pagasta Kultūras namā notiks 6. Siguldas novada skolēnu šaha sacensības. Pēc divu gadu pārtraukuma Siguldas šaha klubs atjauno agrāk populāro jaunatnes turnīru. Uz sacensībām tiek aicināts ikvienas novada mācību iestādes izglītojamais neatkarīgi no iemaņu līmeņa šaha spēlē.

Dalībniekiem jāpiesakās iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi sandra.harlinska@svg.lv un nosūtot savu vārdu, uzvārdu, dzimšanas gadu, skolas nosaukumu un klasi. Turnīra sākums būs plkst. 11.30, reģistrācija no plkst. 11.00 un noslēgums paredzams aptuveni plkst. 14.30.

Vairāk informācijas sacensību nolikumā, kas pieejams šeit.

Pasākumi