×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 4. jūlijs
Šodien sveicam: Ulvis, Uldis, Sandis, Sandijs
Laika ziņas: Sigulda +13.4℃, ZA vējš 1.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Mediķes Rutas Ribas piemiņas izstāde “Mana dzīvā pasaule” ūdenstorņa 6. stāva zālē, Lakstīgalas ielā 9B, Siguldā

23. maijs - 27. maijs

Atvadoties no izcilās mediķes Rutas Ribas, Siguldā no 23. maija būs apskatāma viņas gleznu izstāde “Mana dzīvā pasaule” ar kolorītiem darbiem, kas tapuši pēdējo trīs gadu laikā. Ruta, it kā spēlējoties ar eļļu uz audekla, darbos attēloja gan burvīgās Siguldas ainavas, gan savus ziedus, ko ar mīlestību audzējusi pati savā piemājas dārziņā.

Izstāde tapusi kā maza piemiņa un pateicība par Rutas ieguldījumu mākslinieka Elmāra Gaigalnieka gleznošanas studijas pastāvēšanā, kur viņi abi bija kā fantastisks magnēts jaunajiem studijas dalībniekiem, dodot iedvesmu un neiztrūkstoši labus vārdus.

Izstāde būs skatāma SIA “Satavots” ūdenstorņa augšstāva zālē, Lakstīgalas ielā 9B, Siguldā, no 23. līdz 27. maijam no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 8.00–17.00, ar pusdienu pārtraukumu no plkst. 12.00 līdz 13.00, kā arī piektdienās no plkst. 8.00 līdz 15.00.

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Pasākumi