×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Svētdiena, 25. septembris
Šodien sveicam: Rodrigo, Rauls
Laika ziņas: Sigulda +6.1℃, Z vējš 1.9 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Reģu diena Krimuldas pagastā

9. jūlijs 14.00

9. jūlijā plkst. 14.00 pie Krimuldas Tautas nama notiks svinīgā Reģu dienas “Caur laiku lokiem” atklāšana. Svētku dienā gan lieliem, gan maziem būs iespēja piedalīties radošajās darbnīcās, sportiskās aktivitātēs un meistarklasēs. Visas dienas garumā norisināsies amatnieku un mājražotāju tirdziņš, piedāvājot gan dažādus lauku labumus un gardumus, gan skaistas un noderīgas lietas ikdienai.

Reģu svētkos kopā ar kokles spēles meistaru Ansi Jansonu no studijas “Kokļu mežs” varēs iepazīt šī mūzikas instrumenta brīnišķīgo skanējumu un spēli. Kopā ar Krimuldas keramiķi Intu Kalniņu varēs darboties māla darbnīcā, savukārt grāmatu lasītāji varēs apmeklēt dzīvo bibliotēku, kopā ar vēsturnieci Rasmu Noriņu izveidot un izzināt savas dzimtas koku. Norisināsies arī tikšanās ar rakstnieci un publicisti Daci Judinu un mūziķi Arturu Nīmani programmā “Laika stāsti un dziesmas”, kas trīs stundu garumā muzicēs un izspēlēs dažādus konkursus.

Savukārt tautas lietišķās mākslas studija “Krimulda” svētkos aicinās uz senatnīgās aušanas meistarklasi, kurā tiks izmantoti dabas materiāli. Ar muzikālu priekšnesumu no plkst. 15.00 līdz 16.00 uzstāsies grupa “Kaleido” no Lēdmanes.

No plkst. 16.00 sāksies lielā, sportiskā aktivitāte, kurā katrs apmeklētājs individuāli varēs piedalīties dažādās sporta spēlēs – maisu mešanā, podu sišanā, riņķu mešanā uz stabiem un citās. Savukārt no plkst. 16.00 līdz 20.00 norisināsies atklātais Latvijas kausa 1. posms Masreslingā.

Plkst. 22.00 ikviens aicināts apmeklēt svētku noslēguma pasākumu – zaļumballi –, kurā uzstāsies grupa “Pusnakts brīze”. Grupa spēlēs un apmeklētājus priecēs līdz plkst. 2.00 naktī.

Ieeja Reģu svētku dienas pasākumos ir bez maksas.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Pasākumi