×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Svētdiena, 14. augusts
Šodien sveicam: Zelma, Zemgus, Virma
Laika ziņas: Sigulda +25℃, A vējš 2.1 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Āra lasītava. Dzejnieks un mūziķis Pēteris Draguns pie Siguldas pagasta Kultūras nama

10. jūnijs 19.00

10. jūnijā plkst 19.00 āra lasītavā pie Siguldas pagasta Kultūras nama viesosies dzejnieks un mūziķis Pēteris Draguns. Tikšanās laikā būs iespēja parunāt par dzeju un mūziku.

Dzejnieks un mūziķis Pēteris Draguns 90. gadu sākumā aizrāvās ar Austrumu reliģijām un iemācījās sanskritu. Kā mūziķis uzstājies tautas mūzikas pasākumos, sacerējis dziesmas ar saviem un citu dzejnieku vārdiem. Desmitgades otrajā pusē spēlējis Rīgas neatkarīgajā psihodēliskā roka grupā “Yulunga”, absolvējis Latvijas Kultūras akadēmiju, iegūstot bakalaura grādu Kultūras teorijā, vēstures un vadzinības nodaļā. Vēlāk ieguvis arī psihologa izglītību. No 2001. līdz 2004. gadam bija Rīgas Jauno literātu apvienības vadītājs.

Pētera Draguna dzeja publicēta kopš 1997. gada, dzeja publicēta antoloģijās “Dzejas diena” (2000., 2001., 2004. gads) un “Asinsbalss” (2001. gads). Izdoti divi dzejoļu krājumi. Pēteris Draguns atdzejojis Latvijas krievu tekstgrupas “Orbita” dalībnieku darbus – dzejnieka Sergeja Timofejeva, Semjona Haņina, Artura Puntes dzeju, Žorža Uaļļika dzejoļu krājumu “Redzu, dzirdu, klusēju” (2013. gads), kā arī ukraiņu jaunās dzejnieces Oļesjas Mamčičas un baltkrievu jauno dzejnieku darbus. Pētera Draguna dzeja atdzejota angļu, krievu, baltkrievu, lietuviešu un ungāru valodā.

Krājums “Tumšā stundā” nominēts Literatūras gada balvai nominācijā “Labākais dzejoļu krājums”. Savukārt 2013. gadā tas ieguvis Dzintara Soduma balvu. Krājuma pirmais dzejolis izmantots grupas “Instrumenti” dziesmu vārdos albumā “Procrastination” (2013. gads). 2015. gada sākumā Pēteris Draguns sāka koncertēt kopā ar grupu “Zāle”, būdams dziedātājs un dziesmu autors, mākslinieks spēlē ģitāru un harmoniju. Šīs grupas sastāvā ierakstījis albumu “Viņa” (2015. gads) un “Viņš” (2016. gads).

Pasākuma organizatori aicina ģērbties atbilstoši laikapstākļiem, ņemot vērā, ka pasākums notiek ārā.

Ieeja pasākumā bez maksas.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Pasākumi