×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 15. augusts
Šodien sveicam: Zenta, Dzelde, Zelda
Laika ziņas: Sigulda +28.1℃, DA vējš 3.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Ilustratores Sabīnes Baumanes izstāde “Montes stāsti” Siguldas novada bibliotēkā

7. jūnijs - 02. jūlijs

Līdz 2. jūlijam Siguldas novada bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā apskatāma mākslinieces Sabīnes Baumanes izstāde “Montes stāsti”. Izstāde iepazīstina bērnus ar latviešu radītu pasaku tēlu Monti un viņas iztēles pasauli.

Montes stāsta autore Renāte Bērante un grāmatas ilustratore Sabīne Baumane. Mākslinieces izstādi radījušas par godu Montes pirmajai grāmatai “Kur es biju, kad es nebiju”, kas atklāj stāstu par dzīvi pirms piedzimšanas.

Monte ir jauns pasaku tēls Latvijas bērniem, kas radīts, pateicoties bērnu uzdotajiem jautājumiem. Autores Renātes Bērantes ideja par Monti radās, iedvesmojoties no viņas meitas un radu bērnu jautājumiem un zinātkāres. Montes stāsta mērķis ir atvieglot vecākiem mulsuma vai skaudros mirkļus, kad grūti rast pareizās atbildes, un raisīt bērnos vēlmi izzināt pasauli pašiem caur savu iztēli un atbildēm.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Pasākumi