×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Ceturtdiena, 21. septembris
Šodien sveicam: Modris, Matīss, Mariss
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Ievas Kalniņas personālizstāde Inčukalna Tautas namā

4. jūnijs - 31. jūlijs

Līdz 31. jūlijam Inčukalna Tautas namā skatāma inčukalnietes Ievas Kalniņas personālizstāde, kurā eksponēti gan klusās dabas, gan ainavu kolāžu un portretu darbi.

Ieva Kalniņa ir aktīva Inčukalna mākslinieku kopas dalībniece, tajā darbojoties 20 gadus. Ievas Kalniņas vecāki bija izcili latviešu mākslinieki – Eduards Kalniņš un Rita Valnere. Meita ir izvēlējusies atšķirīgu glezniecības stilu no vecākiem, bet to portretos ir saskatāma glezniecības stila līdzība.

Pasākumi