×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Svētdiena, 25. septembris
Šodien sveicam: Rodrigo, Rauls
Laika ziņas: Sigulda +4.2℃, Z vējš 1.3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Muzikālas brokastis Siguldas pils kvartālā. Vokālā studija “Knīpas un Knauķi” koncertprogrammā “Emociju pētnieki”

3. jūlijs 11.00

Arī šogad turpināsies ikgadējā vasaras tradīcija jūlija svētdienu rītos brokastis baudīt Siguldas Jaunās pils dārzā skaistu mūzikas skaņu pavadījumā. Šā gada Muzikālajās brokastīs piemērotu repertuāru atradīs gan bērni un jaunieši, gan akadēmiskās mūzikas cienītāji un citu žanru piekritēji.

Muzikālo brokastu ciklu 3. jūlijā plkst. 11.00 iesāks bērnu vokālā studija “Knīpas un Knauķi” ar koncertprogrammu “Emociju pētnieki”. Tās laikā caur dziesmām, dejām, sarunām, spēlēm, līdzdarbošanos un radīšanu bērnu vokālā studija “Knīpas un Knauķi” vēlas dot sabiedrībai jaunas zināšanas, kas palīdzētu mums kļūt emocionāli izglītotākiem, mācīties labāk sarunāties, dzirdēt un saprast vienam otru kā ģimenē, tā draugu un līdzcilvēku lokā.

Koncertprogrammas galvenie varoņi: Pētnieks – Andris Sējāns, ziņkārīgā meitene Emma – Sanita Sējāne, Drosmīgais – Knauķis Lukka, Mazie pētnieki un Planētu saimnieki – “Knīpas un Knauķi”.

Ieeja bez maksas.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Pasākumi