×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Svētdiena, 14. augusts
Šodien sveicam: Zelma, Zemgus, Virma
Laika ziņas: Sigulda +20.8℃, A vējš 2.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Atvērtais labdarības treniņš ar Latvijas izlases un “TTT/Rīga” basketbolisti Ievu Pulveri Raiņa parkā

9. jūnijs 18.00

Ceturtdien, 9. jūnijā, plkst. 18.00 Raiņa parkā kopā ar Latvijas izlases un “TTT/Rīga” basketbolisti Ievu Pulveri norisināsies atvērtais labdarības treniņš.

Jau trešo vasaru pēc kārtas Raiņa parkā ar savām meistarklasēm viesosies Latvijas basketbola spilgtākās figūras. Aizvadītajās divās vasarās esam uzņēmuši: Mārtiņu Gulbi, Kristapu Janičenoku, Kasparu Mājenieku, Jāni Blūmu, Raimondu Feldmani, Kitiju Laksu, Žani Peineru, Renāru Zeltiņu, Raimondu Elbakjanu, Aneti Šteinbergu, Artūru Visocki-Rubeni, Kristapu Zeidu, Ojāru Siliņu, Arti Ati un Kristeru Zoriku.

Pieteikšanās treniņam noris, rakstot uz tālruņa numuru 26368545 (“R.R. fonda” valdes priekšsēdētājs Raimonds Rudzāts). Treniņa dalībniekiem obligāti līdzi jāņem sava bumba. Treniņš ir bez maksas, bet ar iespēju ziedot “R.R. fondam”.

 


Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Pasākumi