×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Svētdiena, 25. septembris
Šodien sveicam: Rodrigo, Rauls
Laika ziņas: Sigulda +4.2℃, Z vējš 1.3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

“3x3 saiets” Mālpilī

10. jūlijs - 17. jūlijs

Pulcējot ģimenes latviskā gaisotnē, no 10. līdz 17. jūlijam Mālpilī norisināsies “3x3 saiets”, kura vadmotīvs ir koks. Saiets Mālpilī notiks vairākās vietās – Mālpils vidusskolas un Mālpils tehnikuma telpās, Mālpils Kultūra centrā, kā arī brīvdabā.

Saieta laikā bērni varēs iepazīt dabu un mežu zaļās dabas un vilku mācības ievirzēs, kā arī atraisīt radošumu, darbojoties ar koku un mālu, iepazīt folkloru un sportot. Pusaudži kopā ar Lauru Kuški gatavos brokastis, bet ar Pēteri Reiteru – izbaudīs teātra un improvizācijas sajaukumu. Tikmēr pieaugušie būs gaidīti nodarbībās par latviskajiem rituāliem, kuras vadīs Inese Krūmiņa, apgūt dzimtas sakņu spēku kopā ar Aloidu Jurčenko, kā arī runas mākslu pie Ārijas Stūrnieces un piedalīties ģimeņu seminārā, kuru vadīs Līga Ruperte un Māra Tupese no ASV.

Savukārt kopā ar Andri Tomašūnu programmā “Mālpils cilvēku saknes” varēs iepazīt vietējos ļaudis un caur viņu pieredzi izzināt, kas mūs katru notur dzimtajā zemē. Praktiskajās nodarbībās gaidāma rotu kalšana, koka tauru darināšana, celošana un aušana, kā arī lapu nospiedumu batikošana un citas aizraujošas nodarbes. Plašāka saieta programma apskatāma šeit, informācija par nodarbībām, to vadītājiem pieejama šeit.

Saiets ir paredzēts visu vecumu dalībniekiem, taču tiem, kuri jaunāki par 18 gadiem, pasākumā jāpiedalās kopā ar vecāku vai aizbildni. Pieteikšanās saietam noris līdz 15. jūnijam, rakstot uz e-pasta adresi 3x3malpils2022@gmail.com. Vietu skaits ierobežots! Dalības maksa vienam pieaugušajam ir 190 eiro, bērniem līdz 2 gadu vecumam – bez maksas, bērniem no 2 līdz 7 gadu vecumam – 95 eiro (iekļauta ēdināšana un nakšņošana).

Savukārt vietējie iedzīvotāji ir aicināti piedalīties nodarbībās visos cēlienos un visās vakara programmās, taču tas neietver nakšņošanas un ēdināšanas pakalpojumus. Dalības maksa ar atlaidi, maksājot 10 eiro par visu nedēļu, bērniem līdz 7 gadu vecumam – 5 eiro. Lai piedalītos saietā, nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās un sava dalība jāreģistrē saieta pirmajā dienā, ierodoties pasākuma norises vietā.

Pasākumu organizē biedrība “Trīs reiz trīs”, to vadīs Auziņu ģimene no Siguldas. Plašāka informācija pieejama “3x3” tīmekļa vietnē. Pasākums norisināsies ar Siguldas novada pašvaldības un Kultūras ministrijas atbalstu.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Pasākumi