×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 15. augusts
Šodien sveicam: Zenta, Dzelde, Zelda
Laika ziņas: Sigulda +29.4℃, DA vējš 3.9 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Mālpils Mūzikas un mākslas skolas audzēkņu darbu izstāde “Visi sīki kukainīši” Mālpils bibliotēkā

13. jūnijs - 15. augusts

Līdz 15. augustam Mālpils bibliotēkā skatāma Mālpils Mūzikas un mākslas skolas audzēkņu darbu izstāde “Visi sīki kukainīši”. Eksponētie darbi veidoti dažādās, arī mazāk zināmās tehnikās, izmantota frotāža, kolāža, mozaīka un zīmēšana ar marķieriem. Tāpat apskatāmi arī kukaiņi, kas atveidoti māla ciļņos.

Izstādes izstrādes laikā bērni pētījuši dažādas faktūras, kukaiņu uzbūvi un daudzveidīgās formas un jauniegūtās zināšanas izmantojuši savā jaunradē. Darbi tapuši skolotāju Ērikas Zuteres un Lienes Mackus vadībā.

Ekspozīcija papildināta ar bibliotēkas grāmatām par kukaiņiem.

Pasākumi