×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Piektdiena, 22. septembris
Šodien sveicam: Māris, Mārica, Maigurs
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Sacensības jātnieku sportā “Jauniešu kauss 2022” Jauno jātnieku skolā Inčukalna pagasta “Zustrenēs”

1. jūlijs - 03. jūlijs

No 1. līdz 3. jūlijam plkst. 9.00 Jauno jātnieku skolā Inčukalna pagasta “Zustrenēs” norisināsies sacensības jātnieku sportā “Jauniešu kauss 2022”, kurās sportisti trīs dienu garumā sacentīsies par labākā jātnieka titulu konkūra jeb šķēršļu joslas pārvarēšanas disciplīnā.

Šāda koncepta sacensības Latvijā noritēs pirmo reizi – dalībnieki startēs trīs dažādās vecuma grupās – bērni līdz 14 gadiem, juniori un U-25 jātnieki – un atvērtajā klasē, kurā piedalīsies poniju jātnieki, bērni, amatieri un pieaugušie. Sacensību šķēršļu augstums dažādās kategorijās būs no 65 līdz pat 130 centimetriem.

Sacensībās aicināts piedalīties ikviens sportists gan no Latvijas, gan kaimiņvalstīm. Ar sacensību nolikumu un programmu iespējams iepazīties šeit.

Plašāka informācija pieejama, rakstot uz e-pasta adresi info@latvianhorses.lv vai zvanot uz tālruņa numuru 28677177, 27328496. Sacensības organizē biedrība “Jauno jātnieku skola” sadarbībā ar Latvijas Jātnieku federāciju un Siguldas novada pašvaldību. Atbalstītājiem un interesentiem ieeja sacensībās ir bez maksas, savukārt dalībai sacensībāsSiguldas novada ID karšu īpašniekiem – 10% atlaide.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Pasākumi