×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Svētdiena, 25. septembris
Šodien sveicam: Rodrigo, Rauls
Laika ziņas: Sigulda +6.1℃, Z vējš 1.9 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Sacensības jātnieku sportā “Jauniešu kauss 2022” Jauno jātnieku skolā Inčukalna pagasta “Zustrenēs”

1. jūlijs - 03. jūlijs

No 1. līdz 3. jūlijam plkst. 9.00 Jauno jātnieku skolā Inčukalna pagasta “Zustrenēs” norisināsies sacensības jātnieku sportā “Jauniešu kauss 2022”, kurās sportisti trīs dienu garumā sacentīsies par labākā jātnieka titulu konkūra jeb šķēršļu joslas pārvarēšanas disciplīnā.

Šāda koncepta sacensības Latvijā noritēs pirmo reizi – dalībnieki startēs trīs dažādās vecuma grupās – bērni līdz 14 gadiem, juniori un U-25 jātnieki – un atvērtajā klasē, kurā piedalīsies poniju jātnieki, bērni, amatieri un pieaugušie. Sacensību šķēršļu augstums dažādās kategorijās būs no 65 līdz pat 130 centimetriem.

Sacensībās aicināts piedalīties ikviens sportists gan no Latvijas, gan kaimiņvalstīm. Ar sacensību nolikumu un programmu iespējams iepazīties šeit.

Plašāka informācija pieejama, rakstot uz e-pasta adresi info@latvianhorses.lv vai zvanot uz tālruņa numuru 28677177, 27328496. Sacensības organizē biedrība “Jauno jātnieku skola” sadarbībā ar Latvijas Jātnieku federāciju un Siguldas novada pašvaldību. Atbalstītājiem un interesentiem ieeja sacensībās ir bez maksas, savukārt dalībai sacensībāsSiguldas novada ID karšu īpašniekiem – 10% atlaide.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Pasākumi