×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Svētdiena, 14. augusts
Šodien sveicam: Zelma, Zemgus, Virma
Laika ziņas: Sigulda +22℃, A vējš 2.1 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Lekcija “Digitālā satura veidošanas knifi” jauniešiem Siguldas novada Jaunrades centrā

11. jūlijs 16.00

 

Lekcija “Digitālā satura veidošanas knifi”, kura bija plānota jūnija vidū, satura veidotāja, uzņēmēja un lektora Artūra Medņa vadībā norisināsies pirmdien, 11. jūlijā, plkst. 16.00 Siguldas novada Jaunrades centrā Raiņa ielā 3, Siguldā. Lai piedalītos nodarbībā, jaunieši aicināti iepriekš pieteikties, zvanot vai rakstot uz tālruņa numuru 25611040 (Gunita).

Artūrs Mednis ir jauno mediju un digitālā mārketinga speciālists ar 19 gadu pieredzi komunikāciju nozarē, kā arī aģentūras “New Black” dibinātājs. Nodarbības vadītājs jau 11 gadus pasniedz sociālo mediju komunikāciju bakalaura un maģistra studiju programmās augstskolā “RISEBA”. Artūra Medņa profesionālā pieredze saistīta ar stratēģiska un radoša satura izstrādi, regulāru digitālo/tiešsaistes komunikāciju, influenceru mārketingu, tīmekļa vietņu uzlabošanu, e-komerciju un citiem jautājumiem.

Lekcija norisinās jauniešu iniciatīvu centra “Mērķis” īstenotā projekta “Komanda S!” laikā. Projekta “Komanda S!” mērķis ir līdzdalības popularizēšana un veicināšana Siguldas novadā, iesaistot jauniešus no apvienotā novada pagastiem un ciemiem. Projekta laikā plānots iepazīties ar dažādiem līdzdalības veidiem – jauniešu domi, nevalstisko organizāciju darbību, brīvprātīgo darbu, politisko partiju darbību un līdzdalības iespējām digitālajā vidē. Projekta aktivitātes ietvers apmācības pasākumu organizēšanā un scenāriju rakstīšanā, digitālo rīku lietošanā, kritiskajā domāšanā un aktivitātes jauniešu domes dalībnieku saliedēšanai. Projekta noslēgumā tiks veidoti nelieli video par jauniešiem aktuālām tēmām un organizēts Siguldas novada jauniešu forums.

Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2021.–2023. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Pasākumi