×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Ceturtdiena, 21. septembris
Šodien sveicam: Modris, Matīss, Mariss
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras organizētā “Projektu nakts 2022” Siguldas pils kvartālā

4. augusts - 05. augusts

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) no 4. līdz 5. augustam Siguldā organizē radošu pasākumu “Projektu nakts 2022” jauniešiem. Iesaistoties tajā, diennakts laikā būs iespēja attīstīt projektu idejas no sākuma līdz beigām, iegūt projektu rakstīšanas prasmes, satikt domubiedrus, kā arī mācīties no zinošiem ekspertiem. Siguldas novada jaunieši vecumā no 13 līdz 30 gadiem aicināti pietiekties, aizpildot pieteikuma anketu līdz 1. jūlijam.

“Projektu nakts” programma ietver interaktīvas darbnīcas un izglītojošas aktivitātes par “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” programmu, meistarklases un darbnīcas par projektu ciklu, neformālo izglītību, kā arī improvizācijas teātra “Spiediens” izklaidējošu izrādi, pieredzes stāstus, tematiskās darbnīcas un citas aktivitātes.

Tāpat pasākuma laikā būs iespēja iepazīt dažādu projektu būtību, kā arī izstrādāt projekta pieteikumu, lai jau 2022. gada oktobrī varētu startēt projektu konkursā un saņemt finansējumu projekta ideju realizācijai.

Plašāka informācija par “Projektu nakti” pieejama šeitDalība pasākumā ir bez maksas.

“Projektu nakts” pēc divu gadu pārtraukuma šogad norisināsies jau sesto reizi. To ar mērķi radīt radošu vidi, kur jauniešiem ir iespēja apgūt jaunatnes jomas projektu izstrādes pamatprincipus, atminēt kvalitatīva projekta noslēpumus, attīstīt pašiem savas projekta idejas, organizē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA).

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Pasākumi