×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Sestdiena, 9. decembris
Šodien sveicam: Tabita, Sarmīte
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Digitālās komunikācijas apmācības “Kritiskā domāšana un informācijas izpētes prasmes” platformā Google Meet

26. oktobris 17.30

Lai Siguldas novada iedzīvotājiem būtu iespēja uzlabot mūsdienās tik svarīgās digitālās komunikācijas prasmes, aicina piedalīties bezmaksas nodarbībā, piedāvājot ikvienam interesantam neatkarīgi no vecuma, izglītības vai sociālā stāvokļa apgūt jaunas zināšanas un prasmes digitālajā komunikācijā. Nodarbības pasniegs komunikācijas eksperte Inese Pabērza.

Nodarbības notiks no plkst. 17.30 līdz 20.00 platformā Google Meet: 26. oktobrī “Kritiskā domāšana un informācijas izpētes prasmes”.

Nodarbības norisināsies darbdienu vakaros, tādējādi nodrošinot iespēju tajās piedalīties arī strādājošajiem. Pēc katras nodarbības apmācību dalībnieki saņems mācību materiālu e-veidā.

Lai piedalītos apmācībās, nepieciešama iepriekšēja reģistrēšanās, aizpildot pieteikuma anketu šeit. Interesenti var reģistrēties un piedalīties atsevišķās nodarbībās, taču dalībnieki, kuri apmeklēs visas piecas nodarbības, noslēgumā saņems apliecinājumu par visa kursa apguvi.

Apmācības tiek organizētas ar Siguldas novada pašvaldības finansiālu atbalstu mūžizglītības projektā “Digitālās komunikācijas prasmju pilnveide Siguldas novada iedzīvotājiem”. Dalība nodarbībās ir bez maksas.

 

Pasākumi