×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 3. oktobris
Šodien sveicam: Elza, Ilizana
Laika ziņas: Sigulda +4.9℃, Z vējš 3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Ritas Ingas Freimanes un Māra Pladara darbu izstāde Siguldas pagasta Kultūras namā

2. jūlijs - 29. jūlijs

“ZPS Apkaimes svētku” laikā Siguldas pagasta Kultūras namā tika atklāta Ritas Ingas Freimanes, viņas studijas bērnu un Māra Pladara mākslas darbu izstāde.

Rita Inga Freimane ir vietējā, kas ar lielu mīlsestību, sirsnību un gaišumu pasniedz bērniem gleznošanas nodarbības. Izstādē apskatāmi vairāk nekā 20 bērnu darbi, mākslinieki ir vecumā no 8 līdz 14 gadiem.

Māris Pladars ir jūdažnieks, kas savu hobiju ir atvedis mums atrādīt. Māris veido 3D gleznas īpašā ģipša tehnikā. Katrai gleznai ir savs stāsts, laiks, kad tā tapusi.

Izstāde apskatāma līdz 29. jūlijam Siguldas pagasta Kultūras nama darba laikā: darba dienās no plkst. 10.00 līdz 17.00.

Ieeja izstādē bez maksas.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Pasākumi