×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Trešdiena, 27. septembris
Šodien sveicam: Ādolfs, Ilgonis
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Ukrainas iedzīvotāju atbalsta informācijas centrs Rīgas ielā 1 un Raiņa ielā 3, Siguldā

4. augusts 09.00

4. augusta no plkst. 9.00 līdz 13.00 Siguldas Iespēju mājā Rīgas ielā 1 darbosies Ukrainas iedzīvotāju atbalsta informācijas centrs, kurā patvēruma meklētājiem no Ukrainas būs iespējams uzzināt par dažāda veida valsts un pašvaldības piedāvāto palīdzību. Tāpat šajā dienā Pakalpojumu centrā Raiņa ielā 3 Ukrainas civiliedzīvotāji, kuriem jau ir vīzas, varēs saņemt Latvijā izdotus personas kodus.

Atbalsta centrā Rīgas ielā 1 tiks sniegtas konsultācijas par valsts un pašvaldības sociālo atbalstu, kā arī palīdzība vīzu un uzturēšanās atļauju pieteikumu  sagatavošanai. Pašvaldības speciālisti palīdzēs sagatavot arī iesniegumu Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras ģimenes pabalsta saņemšanai.

Plašāka informācija par atbalstu Ukrainas civiliedzīvotājiem pieejama šeit.

Pasākumi