×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Svētdiena, 27. novembris
Šodien sveicam: Lauris, Norberts
Laika ziņas: Sigulda -2.9℃, DA vējš 1.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Slovākijas Nacionālais folkloras balets “Lúčnica” kultūras centrā “Siguldas devons”

6. septembris 19.00

Kultūras centrā “Siguldas devons”  6. septembrī plkst. 19.00 gaidāma Slovākijas Nacionālā folkloras baleta “Lúčnica” izrāde.

Slovākijas Nacionālais folkloras balets “Lúčnica” tiek saukts arī par Rolling Stones folklorā. Jau vairāk nekā 74 gadus “Lučnica” ir Slovākijas kultūras vēstnesis visā pasaulē, savos uzvedumos demonstrējot nacionālās dejas un mūzikas daudzveidību. Izrādē piedalās 13 mūziķi un 32 dejotāji. Deju horeogrāfijas ir sarežģītas un dažkārt prasa pat sportisku meistarību, tāpēc skatītājus sagaida krāšņs un elpu aizraujošs uzvedums.

Biļetes cena – 7 eiro, arSiguldas novada ID kartēm tiek piemērota 20% atlaideBiļetes iespējams iegādāties iepriekšpārdošanā “Biļešu paradīzes” kasēs, tostarp tiešsaistē šeit.

Pasākumu piedāvā Slovākijas Republikas vēstniecība Latvijā.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Pasākumi