×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Svētdiena, 4. decembris
Šodien sveicam: Baiba, Barbara, Barba
Laika ziņas: Sigulda -1.6℃, DA vējš 3.1 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Mālpils Mūzikas un mākslas skolas audzēkņu mācību darbu izstāde “Burtu spēles” Mālpils bibliotēkā

18. augusts - 30. septembris

Turpinot veiksmīgo sadarbību ar Mālpils bibliotēku un gatavojoties jaunajam mācību gadam, Mālpils bibliotēkā līdz septembra beigām bibliotēkā būs skatāma Mālpils Mūzikas un mākslas skolas audzēkņu mācību darbu izstāde “Burtu spēles”.

Izstādē aplūkojami skolotājas Lienes Mackus audzēkņu radītie keramikas un veidošanas darbi – mazāko bērnu radoši apspēlētie vārda pirmie burti un vecāko klašu telpiskās kompozīcijas, izmantojot savus iniciāļus. Zīmējumos burtveidoli veidoti, spēlējoties ar vārda saturu. Vārds “zars” rakstīts, zīmējot zariņus, savukārt “spageti” – izzīmējot makaronu lokus. Darbi zīmēti zīmēšanas stundās pie skolotājas Ērikas Zuteres.

Pasākumi