×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Piektdiena, 22. septembris
Šodien sveicam: Māris, Mārica, Maigurs
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Mālpils Mūzikas un mākslas skolas audzēkņu mācību darbu izstāde “Burtu spēles” Mālpils bibliotēkā

18. augusts - 30. septembris

Turpinot veiksmīgo sadarbību ar Mālpils bibliotēku un gatavojoties jaunajam mācību gadam, Mālpils bibliotēkā līdz septembra beigām bibliotēkā būs skatāma Mālpils Mūzikas un mākslas skolas audzēkņu mācību darbu izstāde “Burtu spēles”.

Izstādē aplūkojami skolotājas Lienes Mackus audzēkņu radītie keramikas un veidošanas darbi – mazāko bērnu radoši apspēlētie vārda pirmie burti un vecāko klašu telpiskās kompozīcijas, izmantojot savus iniciāļus. Zīmējumos burtveidoli veidoti, spēlējoties ar vārda saturu. Vārds “zars” rakstīts, zīmējot zariņus, savukārt “spageti” – izzīmējot makaronu lokus. Darbi zīmēti zīmēšanas stundās pie skolotājas Ērikas Zuteres.

Pasākumi