×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Svētdiena, 4. decembris
Šodien sveicam: Baiba, Barbara, Barba
Laika ziņas: Sigulda -1.7℃, DA vējš 3.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Siguldas novada Kultūras forums kultūras centrā “Siguldas devons”

10. septembris 10.00

Sestdien, 10. septembrī, kultūras centrā “Siguldas devons” notiks Siguldas novada Kultūras forums, kas iecerēts kā iedvesmas stāsts. Reģistrēties forumam iespējams jau tagad, aizpildot veidlapu tiešsaistē šeit.

Forumā paredzēts apskatīt dažādus veiksmīgus tradicionālus un netradicionālus kultūrvietu un notikumu attīstības piemērus Latvijā un Siguldas novadā, kā arī sniegt iedvesmu ne tikai nozarē strādājošiem, bet ikvienam Siguldas novada iedzīvotājam. Foruma tematikā iezīmējas Siguldas novada kultūrpolitikas projekts un virzība uz Siguldu kā literatūras pilsētu UNESCO Radošo pilsētu tīklā.

Forums sāksies plkst. 10.00 ar “Latvian Literatura” organizēto rīta kafiju par atdzeju “Kad satiekas lingvistiska ziņkārība ar iekšējo sajūtu” un vienlaicīgi uzsāksies arī reģistrācija pasākumam. Dienas laikā būs 16 radošas un izzinošas lekcijas, lai palīdzētu veidot notikumus un vietu, kurā dzīvojam. Forums tiks noslēgts ar apvienības “Orbīta” skaņu un gaismas instalācijas atklāšana pie “Siguldas devona”.

Dienas izskaņā “Siguldas devons” rīko svinīgo apbalvošanas ceremoniju “Siguldas novada Gada balva kultūrā 2022” un koncertu “Shipsea. Apgaismo mani”, ļaujot izskanēt 11 īpašiem personīgiem stāstiem oriģinālmūzikā.

Plašāka dienas programma apskatāma šeit.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Pasākumi