×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Piektdiena, 27. janvāris
Šodien sveicam: Ilze, Ildze, Izolde
Laika ziņas: Sigulda -1.3℃, Z vējš 4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Pedagogu mākslas darbu izstāde “Pedagogs tuvplānā” mākslu skolā “Baltais flīģelis”

27. septembris - 29. oktobris

Izstādē “Pedagogs tuvplānā” eksponēti jaunākie mākslas darbi dažādās tehnikās, kuros atklāsies katra pedagoga individuālais mākslinieciskais rokraksts. Koncertā būs iespējams dzirdēt visdažādāko laikmetu un stila mūziku.

Piedalās: mākslu skolas “Baltais flīģelis”, Krimuldas Mūzikas un mākslas skolas, Inčukalna Mūzikas un mākslas skolas, Mālpils Mūzikas un mākslas skolas, Maijas Pīlāgas Lēdurgas mākslas skolas, Līgatnes Mūzikas un mākslas skolas, Sējas Mūzikas un mākslas skolas pedagogi.

Izstāde būs apskatāma līdz 29. oktobrim darbdienās no plkst. 10.00 līdz 19.00, sestdienās no plkst. 10.00 līdz 14.00.

Ieeja bez maksas.

Pasākumi