×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Svētdiena, 27. novembris
Šodien sveicam: Lauris, Norberts
Laika ziņas: Sigulda -3.5℃, DA vējš 1.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Zaļā dzīvesveida festivāls “GreenFest’22” Siguldas tirgū un “Dabas rezidencē”

10. septembris 09.00

Sestdien, 10. septembrī, Siguldā ar diskusijām un pop-up kafejnīcu aizsāksies zaļā dzīvesveida festivāls “GreenFest’22”. Festivāls norisināsies Siguldas tirgū Rūdolfa Blaumaņa ielā 2, aicinot apmeklēt tirdziņu, iepazīt kartupeļu šķirņu daudzveidību, degustēt un diskutēt, kā arī baudīt mūziku, bet vakarā – “Dabas rezidencē” Krišjāņa Valdemāra ielā 3A, piedāvājot apmeklētājiem koncertu un kino seansu.

No plkst. 9.00 līdz 14.30 ikviens gaidīts uz jau par tradīciju kļuvušo Lieltirgus dienu, kurā Siguldas tirgum pievienojas “Mūsu bio tirgus”, kas pulcē bioloģiskos zemniekus, mājražotājus un amatniekus, tādējādi veicinot tirgus iepirkšanās kultūru.

Plkst. 10.00 norisināsies festivāla atklāšana, kam sekos iepazīstināšana ar Latvijā selekcionētām kartupeļu šķirnēm, aktivitāte notiks sadarbībā ar “Agroresursu un Ekonomikas institūtu”. Visas dienas garumā varēs ļauties kartupeļu degustācijas priekam un baudīt pop-up kafejnīcas “Tupenis un strimala” īpašo piedāvājumu.

Plkst. 11.00 uz skatuves norisināsies diskusija par daudzveidību uz mūsu galda un bio saimniecību dārzos. Plkst. 13.00 kopā ar Raivi Bahšteinu un Lāsma Ozolu varēs piedalīties diskusijā “Kas ir un kas nav bioloģiska pārtika!”. Mazākie apmeklētāji kopā ar “Siguldas Ezītis miglā” animatori izmēģinās radošo darbnīcu “Cik labs ir ezītis!”. Plkst. 14.30 diena tirgū tiks noslēgta muzikālā gaisotnē, ko radīs “Tīrradnis”.

Savukārt “Dabas rezidencē” plkst. 20.00 ikviens aicināts doties uz Uģa Prauliņa koncertu “Green channelling”, bet plkst. 21.30 – īsfilmas “Mij_iedarbība” pirmizrādi.

Ieejas maksa Uģa Prauliņa koncertā “Green channelling” ir 10 eiro. Biļetes varēs iegādāties “Dabas rezidencē” pirms koncerta sākuma.

Festivāla programma pieejama šeit.

“GreenFest” Siguldā tapis ar Siguldas novada pašvaldības līdzfinansējumu.

Jau piekto gadu ar aicinājumu “Domā zaļi, rīkojies viedi, dzīvo veselīgi” tiek rīkots festivāls “GreenFest”. Šogad tas norisināsies trīs Vidzemes pilsētās – Siguldā, Valmierā un Cēsīs. Festivāls, kā ierasts, ir dažādu pasākumu kopums, bet šoreiz tas būs vērienīgāks kā vēl nekad – apmeklētājus sagaida vairāk nekā 20 izglītojoši, iedvesmojoši un izklaidējoši notikumi parkos, tirgos un muižās.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Pasākumi