×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Svētdiena, 4. decembris
Šodien sveicam: Baiba, Barbara, Barba
Laika ziņas: Sigulda -1.6℃, DA vējš 3.1 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Ērikas Zuteres izstāde “Klusējošie stāsti” Siguldas Jaunās pils salonā

8. septembris - 16. oktobris

Māksliniece stāsta savus stāstus, vārdus neizmantojot, – par to, kas priecē, sajūsmina, sāp un biedē. Dod iespēju skatītājam palikt pie vizuālo kvalitāšu baudīšanas, veidot savu stāstu, paņemot to, kas viņam nepieciešams. Darbos dominē dabas motīvi un dabas materiāli – augļu un dārzeņu papiruss, papīrs no dabīgām šķiedrām, lins un kokvilna. Daba ir izcilākais mākslinieks, skolotājs, ārsts un psihoterapeits, ar to nav vērts konkurēt, labāk piedalīties un iesaistīties.

Ērika Zutere beigusi Jāņa Rozentāla Rīgas mākslas vidusskolu un Latvijas Mākslas akadēmijas Tekstilmākslas nodaļu.
Tekstilmākslinieku asociācijas un IAPMA (The International Association of Hand Papermakers and Paper Artists) biedre. Šķiedru mākslas izstādēs piedalās no 1995. gada, sākotnēji dominējošos tekstilmateriālus arvien vairāk nomaina dabīgo šķiedru rokassmēluma papīrs un augļu un dārzeņu papirusi, no tekstila saglabājot šūšanu un izšūšanu. Dod priekšroku mazajām formām un miniatūrām.

Izstāde Siguldas Jaunās pils salonā apskatāma līdz 16. oktobrim. Izstādes atklāšanā ieeja bez maksas, vēlāk ieeja izstādē iekļauta pils apmeklējuma cenā. Ieejas maksa Siguldas Jaunajā pilī ir 4,50 eiro, bet studentiem, skolēniem un pensionāriem – 2,50 eiro, apmeklētājiem arSiguldas novada ID karti – 1 eiro.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

 

Pasākumi