×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Svētdiena, 27. novembris
Šodien sveicam: Lauris, Norberts
Laika ziņas: Sigulda -3.5℃, DA vējš 1.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Induļa Paiča lekcija un diskusija “Integrāls skatījums uz cilvēka labsajūtu jeb kā izmantot visu sevī ielikto potenciālu, lai nodzīvotu labāko savas dzīves versiju?” Siguldas Valsts ģimnāzijā

16. septembris 18.00

Sestdien, 17. septembrī, Siguldas novadā norisināsies Veselības diena, bet citi veselību veicinoši pasākumi notiks arī 16. un 18. septembrī. Veselības dienas laikā, uzrādotSiguldas novada iedzīvotāja ID karti, būs iespēja saņemt ārstu bezmaksas konsultācijas, veikt veselības pārbaudi, piedalīties lekcijās, kā arī aktīvi un sportiski pavadīt laiku kopā ar ģimeni. Tāpat 17. septembrī ikviens ir aicināts piedalīties akcijā “Apbrauc apkārt Siguldas novadam” un, izmantojot velotrenažierus, kuri būs pieejami dažādās vietās, kopīgi krāt kilometrus.

Piektdien, 16. septembrī, plkst. 18.00 Siguldas Valsts ģimnāzijā norisināsies pirmā lekcija un diskusija “Integrāls skatījums uz cilvēka labsajūtu jeb kā izmantot visu sevī ielikto potenciālu, lai nodzīvotu labāko savas dzīves versiju?”, ko vadīs teologs, mācītājs ar ilgstošu pastorālo pieredzi un kontemplācijas skolotājs Indulis Paičs.

Plašāk par Veselības dienām lasiet šeit.

Pasākumi