×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Piektdiena, 27. janvāris
Šodien sveicam: Ilze, Ildze, Izolde
Laika ziņas: Sigulda -1.1℃, ZA vējš 3.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Siguldas novada skolu virtuālais izaicinājums “Rudens 2022”

10. oktobris - 16. oktobris

Siguldas novada skolu izglītojamie aicināti no 10. līdz 16. oktobrim piedalīties aizraujošā izaicinājumā “Rudens 2022”. Sacensības norisināsies starp skolām, klasēm un arī starp klasesbiedriem, kas, individuāli skrienot, ejot vai braucot ar velosipēdu, krās veiktos aktivitāšu kilometrus bezmaksas mobilajā lietotnē “Strava”.

Skriešana, soļošana vai braukšana ar velosipēdu ir jāveic individuāli, bet to var veikt arī kopā ar vecākiem, brāļiem vai māsām, kā arī sporta stundu laikā kopā ar klasi. Izaicinājuma veikšanai nav noteikta konkrēta vieta, un to var darīt gan sporta stundu laikā, gan pēc stundām, gan brīvdienās.

Izaicinājuma norises laikā tiks noskaidrota aktīvākā Siguldas novada skola pēc unikālā cilvēku skaita, dalības biežuma, kā arī vidēji veikto kilometru kopsummas no kopējā skolēnu skaita skolā. Visi dalībnieki, kas piedalīsies izaicinājumā, tiks pie pārsteiguma balvas.

Virtuālā izaicinājuma mērķis ir popularizēt aktīvu dzīvesveidu visiem Siguldas novada skolēniem un veicināt lietderīgu, regulāru un fiziski aktīvu brīvā laika pavadīšanu. Izaicinājumu organizē Siguldas novada pašvaldības Sporta pārvalde.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Pasākumi