×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Ceturtdiena, 30. novembris
Šodien sveicam: Andrievs, Andrejs, Andris
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Plenēra “Mergupe krāsās” darbu izstāde Mālpils Kultūras centrā

8. oktobris - 29. novembris

Līdz 26. novembrim Mālpils Kultūras centra otrā stāva vestibilā būs skatāma mākslinieku plenēra “Mergupes krāsās” darbu izstāde.

Izstādē apskatāmie darbi tapuši plenēra laikā augustā. Izstādē būs skatāmi Baibas Apsītes, Anitras Bērziņas, Maijas Bērziņas, Katrīnas Biksones, Anda Gūtmaņa, Dārtas Hapanionekas, Anetes Kalniņas, Vitas Mercas, Silvijas Meškones, Māra Upzara un Guntas Vēveres darbi.

Pasākumi