×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Piektdiena, 3. februāris
Šodien sveicam: Aīda, Ida, Vida
Laika ziņas: Sigulda -3.3℃, Z vējš 1.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Sarunu pēcpusdiena. Ekspozīcijas aizkulises. Anšlava Eglīša 116. dzimšanas dienā tikšanās ar ekspozīcijas idejas autoriem Anšlava Eglīša ekspozīcijā

14. oktobris 17.00

Anšlavs Eglītis Inciemu bija radījis kā vietu, kur pulcējās tā laika radošie prāti. Nekad nebaidījās uzsākt ko jaunu, radīt risinājumu dažādām savas dzīves situācijām un vienmēr atrada ceļu, kā apvienot patīkamo ar lietderīgo. Atzīmējot Anšlava Eglīša 116. dzimšanas dienu, aicinām uz sarunu pēcpusdienu, kas notiks Inciemā, Anšlava Eglīša ekspozīcijā, 14. oktobrī plkst. 17.00.

Šajā dienā klātesošie runās par mērķiem, neatlaidību un izkāpšanu no savas komforta zonas, izdibinās kā tapa ekspozīcija, kas pievelk un paliek atmiņā.

Sarunu vadīs Anete Konste, kura ir arī ekspozīcijas tekstu autore. Sarunu dalībnieki – ekspozīcijas “radītāji”.

Pasākuma laikā Krimuldas vidusskolas audzēknes Vitolda Kucina vadībā izgatavojušas “Pansija pilī” maketu, kuru prezentēs un dāvinās ekspozīcijai tieši Anšlava dzimšanas dienā.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Pasākumi