×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Piektdiena, 27. janvāris
Šodien sveicam: Ilze, Ildze, Izolde
Laika ziņas: Sigulda -1.1℃, ZA vējš 3.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Siguldas novada Restorānu nedēļa “Mūsu saknes”

11. novembris - 20. novembris

Desmit dienu garumā, no 11. līdz 20. novembrim, latvisko svētku mēneša noskaņās sesto gadu pēc kārtas norisināsies Siguldas novada rudens Restorānu nedēļa, kurai piešķirta rudenīga devīze – “Mūsu saknes”.

Novembris mūsu ikdienā ienes gan rudens veltes, gan laiku, kad pārcilājam savas vērtības, tradīcijas un piederību. Laiks, kad godāt to, kas sasniegts, un pieņemt to, kas dots. Krēmīgs ķirbis, dārzeņu salsa, topinambūru krēmzupa un cukurvates koks ir tikai daļiņa no ēdienkartēm, kuras Restorānu nedēļas “Mūsu saknes” laikā galdā cels seši Siguldas un tās apkaimes restorānu šefpavāri. Trīs ēdienu maltītes 30 eiro vērtībā gardēžiem piedāvās restorāni “Gadalaiki” un “Kungu rija”, viesnīcas “Sigulda” restorāns, Mālpils muižas restorāns, kā arī Bīriņu pils restorāns un gastrogrilbārs “Kokos”.

Restorānu nedēļas piedāvājumi solās būt gastronomiskiem pārsteigumiem bagāti, tāpēc aicinām apmeklētājus iepriekš veikt galdiņa rezervāciju, zvanot uz konkrēto restorānu. Informācija par Siguldas novada Restorānu nedēļas ēdienkartēm un aktivitātēm būs pieejama no novembra sākuma tīmekļa vietnē www.tourism.sigulda.lv un sociālo tīklu vietnēs “Sigulda aizrauj” profilā.

Pasākumi